Верифікований профіль
17
Років досвіду
4
Верифіковані рекомендації
8
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
7
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні
В агентстві нерухомості "ВАШ РІЄЛТОР " допоможуть знайти своє омріяне житло та мінімізувати витрати на його купівлю, а юридичним фірмам – вдало розвинути свою мережу завдяки купівлі чи оренді комерційної нерухомості.

Агентство нерухомості "ВАШ РІЄЛТОР" пропонує повний спектр послуг, що стосуються операцій з нерухомим майном, а саме:
купівля нерухомості;
продаж нерухомості;
оренда житлової нерухомості;
оренда комерційної нерухомості.
В Агентстві Нерухомості "ВАШ РІЄЛТОР" надають клієнтам гарантоване, якісне обслуговування, юридично вірне оформлення документів, безпеку проведення розрахунків по угодах будь-якої складності та супровід клієнта до моменту повного оформлення нерухомості у власність.

Продаж квартир (5)

  • Ваш Рієлтор
    67 000 $
    918 $/м²

    Озерна вул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Виставка ЖК Автобіографія
    2 кімнати
    73 / 40 / 14 м²
    поверх 2 з 10
    сьогодні
    2к Виставка ЖК Автобіографія 2/10 73 м. кв. Новобудова. Квартира тепла, не кутова. Чудове планування, дві просторі кімнати. Індивідуальне газове опалення. Гарна прибудинкова територія, закритий двір, дитячий майданчик. Ще діє переуступка, буде реєстрація права власності! 67000$ (від власника+переуступка
    Рієлтор
  • Ваш Рієлтор
    73 000 $
    875 $/м²

    Озерна вул., (Будинок 1)

    3 кімнати
    83 / 54 / 13 м²
    поверх 8 з 10
    сьогодні
    Продаж 3к квартири | Виставка | ЖК “Автобіографія” Простора та світла 3-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі. 📍 Район: Виставка 🏢 ЖК “Автобіографія” 📐 Площа: 83.4 м² 🏢 Поверх: 8/11 🏠 Не кутова, двостороння ✔️ Кімнати роздільні ✔️ Індивідуальне газове опалення ✔️ Здана та обжита секція ✔️ Зручне планування 💰 Ціна: 73 000 $ + переоформлення 12% 📞 Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд!
    Рієлтор
  • Ваш Рієлтор
    97 000 $
    1 090 $/м²

    Кармелюка вул., 5/7

    БЕЗ КОМІСІЇ Озерна ЖК Барви
    3 кімнати
    89 / 65 / 14 м²
    поверх 7 з 12
    2016 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 3-кімнатної квартири | Озерна, вул. Кармелюка 📍 м. Хмельницький, район Озерна 📍 вул. Кармелюка Простора та сучасна 3-кімнатна квартира з якісним ремонтом у хорошому районі. 📐 Площа: 89 м² 🏢 Поверх: 7 🔹 Переваги: — Тепла підлога (коридор, кухня, ванна, туалет) — Двотарифний лічильник (день/ніч) — Кондиціонери (зал та кухня) — Вбудована посудомийна машина — Двоконтурний котел — 3 шафи-купе — Зручне та продумане планування 🏠 Будинок утеплений пінопластом 🎨 Декоративна штукатурка на стінах 💰 Ціна: 97 000 $ 📞 Телефонуйте для перегляду!
    Рієлтор
  • Ваш Рієлтор
    54 000 $
    918 $/м²

    Миру просп., 80/3

    БЕЗ КОМІСІЇ Виставка
    3 кімнати
    59 / 46 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    1990 рік побудови
    сьогодні
    🔥 Продаж 3-кімнатної квартири 📍 м. Хмельницький, Виставка 📌 проспект Миру 🏢 Поверх: 5/5 📐 Планування: окремі кімнати 🌇 Світла квартира з гарним потенціалом 💡 Про квартиру: ✔️ Чешка / зручне планування ✔️ Кімнати роздільні ✔️ Є балкон ✔️ Хороша площа для сім’ї ✔️ Центральні комунікації ✔️ Будинок житловий, тихий двір ⚠️ Стан — під ремонт (і це плюс 👇) 👉 Можна зробити ремонт повністю під себе 👉 Ідеально під інвестицію / перепродаж / оренду 📍 Локація топ: ✔️ Поруч магазини, школа, садочок ✔️ Зручна транспортна розв’язка ✔️ Один з найпопулярніших районів міста Ціна 54000$ комісія від власника переоформлення 12%
    Рієлтор
  • Ваш Рієлтор
    46 000 $
    1 045 $/м²

    Кам'янецька вул., 103

    БЕЗ КОМІСІЇ Дитяча лікарня
    2 кімнати
    44 / 30 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    сьогодні
    Продаж двокімнатної квартири. Площа 44 м² 3 поверх з 5 Квартира не кутова, середина будинку. Кімнати прохідні. Житловий стан. Тепла та затишна квартира у хорошому районі. Підходить як для проживання, так і для здачі в оренду. Можливий продаж під державні програми та установи. Допомога з оформленням. Розглядаються всі актуальні програми. Телефонуйте для детальної інформації та перегляду. [телефон приховано] [телефон приховано]
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.